Biography

First Name

Makrome

Last Name

Anahtarlık

Username

makromeanahtarlik

Biography

Evde süs yapımı için sadece kağıt, kalem, bant, ip ve pamuk kull Bu videoda çanta süsü yapmayı ve sukuşi (squishy) çanta için süs yapımını kolayca gösterdim. Amigurumi Noel Baba videomuzda Noel Baba’nın kafa yapımı, gövde yapımı, kol bacak yapımı ve sakal yapımı nasıl yapılır onu gösterdim. Örgü Noel Baba yapımı i Amigurumi Noel Baba videomuzda Noel Baba’nın şapka yapımı, bıyık yapımı ve saç yapımı nasıl yapılır onu gösterdim. Örgü Noel Baba yapımı iki bölümden oluşmak Herkese Merhaba!Bu videomda sizlere makrome tüy yaprak,makrome anahtarlık hatta makrome tüy yapraklar ile yapabileceğiniz makrome duvar süsü yapımını anlattı Merhaba Arkadaşlar hepiniz videoma Hoşgeldiniz Bu videoda sizlerle sürpriz yumurta kutusundan ve iplikten anahtarlık süs köpeği yapacağız özellikle Anneler G Sadece karton kullanarak yapacağınız anahtarlığı fermuar süsü veya dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz. Önerimizi değerlendirmek isterseniz yıldızlı karton anahtarlık yapımı için gerekli malzemeleri ve uygulamanın detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Makrome Anahtarlık Eva ile istediğiniz renkte bir şapka yaparak bunu anahtarlık ya da çocuk odasında dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Evde bu kolay eva tasarım uygulamasını yapmak isterseniz gerekli olan malzemelerin listesini ve yapım aşamasının detaylarını videolu anlatımda bulabilirsiniz. Evadan Şapka Anahtarlık Yapımı Sadece karton kullanarak yapacağınız anahtarlığı fermuar süsü veya dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz.

Önerimizi değerlendirmek isterseniz yıldızlı karton anahtarlık yapımı için gerekli malzemeleri ve uygulamanın detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Hazır süs eşyalarından yararlanabileceğimiz gibi kendi yaptığımız objeleri de bu zincire takabiliriz. Makrome Anahtarlık Modelleri El yapımı renkli ponponlar, renkli oval danteller, küçük peluş oyuncaklar da anahtarlık süsleme malzemeleri için uygun olur. İpten top anahtarlık yapımı, balon ve ipten avize yapımı malzemeleri ni temin edip ip avize modelleri ni çok yaptık. Yine ihtiyacımız olan malzemeler, iplik, tutkal, balon ve ağaç dalları. Bu malzemelerle çok güzel bir iple süs yapımı yapıyoruz. Detaylar her zaman olduğu gibi videoda. Tüm bu aşamalardan sonra örgü anahtarlık yapımı tamamdır.

Yapacağınız çanta şeklindeki anahtarlığın üzerine isterseniz süslemeler yapabilir ya da kopça şeklinde bir parça örerek buraya küçük bir düğme takabilirsiniz. Anahtarlık yapmak için her türlü ipi Anahtarlığı yaparken şablonun 12. ve 13. kısımında olduğu gibi içine pamuk yada elyaf kullanmayı unutmayın. Farklı anahtarlık şablonarında ve Tığ işi küçük çiçek yapmak için: 3 zincir çekip ilk zincirin içini şu şekilde dolduruyoruz: 2 ikili trabzan, 2 zincir, 1 ilmek kaydırma, (2 zincir, 2 ikili trabzan, 2 zincir 1 ilmek kaydırma) *4 kere. Son olarak çiçeğimizi ve düğmemizi dikiyoruz, çiçeğim üzerinden kurdeleyi geçirip fiyonk yapıyoruz. Ve Eva ve diğer malzemeler hazır ise aşağıdaki adımları uygulayarak kısa sürede güzel bir anahtarlık yapabilirsiniz. İlk olarak kalem ile evanın üzerine istediğiniz büyüklükte bir daire çizin ve bunu makas ile kesin. Çiçek için kağıt deleceği ile 6 Makrome anahtarlık yapılışı da son zamanların popüler çalışmalarından. Kendin yap projelerini evde deneyerek hediyelik fikirler olarak da hazırlayabilirsiniz. Makrome Anahtarlık Hediyelik Kına gecelerinde, bebek mevlütlerinde anahtarlıklar çok iyi fikir olacaktır. Anahtarlık yapımı kolay projenin malzeme listesi ve yapılışı ile devam edelim. – Öncelikle 60 cm uzunluğundaki 3 tane ip Anahtarlık yapımı ile ilgili bilgilerin bir çoğu videolarda mevcut. Bu yüzden sizlere anahtarlık işlerinden para kazanma ile bilgileri anlatacağız. Anahtarlık yapımından para kazanmak için ilk önce bir konsept oluşturmanız gerekiyor. Anahtarlıklar herkesin bildiği gibi aynı modellerde olursa para kazanmanız biraz daha zor olur.

Amigurumi anahtarlık çanta örmeye alt kısmından başlayın. Taban kısmını hazırladıktan sonra yanlarını yükseltip istediğiniz uzunluğa geldiğinde tek seferde kesin. Kapak kısmı için yuvarlak bir parça hazırlayıp gizli dikiş ile çantaya ekleyin. Düğme olarak yine çok küçük Boncuktan Anahtarlık Yapımı. Takı modellerinin aksine bu sefer değişik olsun diye daha doğrusu takı yapmak isteyenlere olduğu kadar boncuktan anahtarlık yapmak isteyenlerin sayısıda bir hayli fazla. Anahtarlık yaparken en çok kullanılan malzemeler arasında zincirli anahtarlık halkası yer almaktadır. Bu ürün altın ve gümüş renklerinde üretilmekte olup, istenilen adette satışları devam etmektedir. Aynı zamanda zinciri 2 cm olup, halkası da 2,5 cm çapındadır. Az malzeme ile kısa sürede yapabileceğiniz minyatür kuş evini anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Kürdanları kullanarak hazırlayabileceğiniz kuş evini yapmak için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Minyatür Kuş Evi Nasıl Yapılır? Yapılışı: Ponpon tutturucusuna kırmızı ipliğinizi sarmaya başlayın. Yeteri kadar sardıktan sonra resimdeki gibi makasla ortasından kesin. Yeşil ipten 1 metre uzunluk kadar kesin. İki topun arasındaki tutturucuya yeşil ipi sararak iki kere sağlam düğüm atın. Anahtarlık yaparken en çok kullanılan malzemeler arasında zincirli anahtarlık halkası yer almaktadır. Bu ürün altın ve gümüş renklerinde üretilmekte olup, istenilen adette satışları devam etmektedir.

Bu ürünler ile kendinize harika anahtarlıklar üretmeniz Makrome anahtarlık yapılışı kolay modellerden. Eğer ilk defa makrome yapacaksanız bu modeller başlayabilirsiniz. Anahtarlık yapımı için örgü motiflerden de faydalanabiliriz. Mesela kare motiflerle yaptığımız anahtarlık yapımı nı deneyebilirsiniz. Bugün bir değişiklik yapalım ve anahtarlık yapalım. Uzun süredir anahtarlık yapılışı paylaşmadım sizlerle onun için bu güzel modeli bulduğumda hemen sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Anahtarlık modeli arayıp yapmak isteyenler bu güzel anahtarlık modelini kesinlikle Doğal süs havuzu yapımı en önemli konu malzeme seçimidir. Doğal süs havuzu yapımı sürecinin sonrasında mekanın üç boyutlu bir ortam olması yönünde ilerleme kaydedilir. Ağaç Biber Dolma El Yapımı Anahtarlık. 59,99 TL SEPETE EKLE. Yaprak Sarma El Yapımı Anahtarlık. 39,99 TL 1 Yumurta Kutusundan Gül Süsleri ile Ayna Hazırlanması. Evde ufak süs objeleri nasıl yapılabilir. El ile yapılacak milyonlarca süs eşyası ve ev malzemesi yer almaktadır.

Bunlardan biri de yumurta kabının kullanılarak ayna yapılmasıdır. Kişiye Özel El Yapımı Makrome Anahtarlık Çanta Süsü -2 en uygun fiyat ve ücretsiz kargo fırsatı ile Sevdiklerinizi mutlu edecek en güzel çiçek, çikolata ve kişiye özel hediyeleri hemen tıkla ve keşfet! Aksesuar Süs Anahtarlık. Ürünlerimizi hem anahtarlık olarak hem de çanta ve valizlerinizi süsleyecek bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Özgün illüstrasyonlar (çizim), özel tasarım, el yapımı. Özenle, Türkiye’de üretilmiştir. Tek bir ürün Doğal süs havuzu yapımı en önemli konu malzeme seçimidir. Kullanılacak olan malzeme su geçirmez yapıda, çatlamaya, hava koşullarına, kirlenmeye dayanıklı, arzu edilen görünüş ve kalitede olmalıdır. Ağaç Farklı Malzemelerden Anahtarlık Yapımı Anahtarlıklar, günlük yaşamda en çok kullanılan objelerden biridir. Anahtarları karıştırmamak için veya sadece süs olarak anahtarlık kullanılabilir. Kendi İmkanlarınız İle Anahtarlık Yapıp Para Kazanmak. El yapımı anahtarlık işi ile para kazanarak hem ek iş yapabilir hem de zamanınızı iyi geçirirsiniz. Bir çok genç günümüzde ihtiyaçlarını karşılamak için erken çalışma hayatına atılmaktadır.  O el işi yapmak için doğru zamanda yazımızı inceleyebilirsiniz! Evde Yapılabilecek Pratik El İşleri Örnekleri! 1- Evde Mum Yapımı. 2- Örgü Bebek Yapımı.